مرکز تماس این کانسرت -InConcert- بهترین سیستم مرکز تماس نرم افزاری جهان در سال 2011
+98 (21) 88776249 
+98 (21) 88649644
Contact Center مرکز تماس

ایجاد چرخه نارضایتی در ارباب رجوعان و مشتریان که از عدم ارائه پاسخ مناسب توسط پاسخگویان آغاز می شود و ارتباط اثربخش شرکت و مشتری را به گله مندی مستقیم و غیر مستقیم بدل می نماید، نرم افزار CALL CENTER (سانترال) سبب افزایش بهره وری کارکنان، حداکثر نمودن درآمد، کاهش هزینه ها و ایجاد رضایت در مشتریان خواهد شد.

     
Contact Center پارسه و

امروزه یکی از دغدغه های اصلی مدیران شرکتها و سازمانهاست، و سبب شده تا شرکت پارسه رایانه با همکاری شرکت بین المللی InConcert سامانه مرکز تماس که شایسته پاسخگویی نتیجه گرا به مشتری است را، ارائه نماید.

شرکت InConcert با تکیه بر دانش و خلاقیت سازمانی، صداقت و مشتری مداری، یکی از برترینها در جهان است و با پشتوانه مزیت های عملیاتی و رضایتمندی مشتریان خود، با بیش از 16 سال تجربه و دارا بودن کارشناسان متخصص در زمینه صنعت CTI/Telecommunications/CRM و با تشکلی از شرکت های بین المللی :

        SYNTELLECT    ( بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده سرویس های IVR  در دنیا )

        InConcert        ( بزرگ ترین شرکت ارائه مراکز مخاطبین چند کاناله )

         DiaLogic          ( شرکت ارائه دهنده محصولات و خدمات مکالمات تلفنی )

         Globitel           ( شرکت سرمایه گذاری راه حل های ثبت تماس ها )

در زمینه راه حلهای ارتباطات کامپیوتری - تلفنی فعالیت دارد و ماموریت خود را ارائه راه حل های عملیاتی ایجاد ارتباط اثر بخش و پایدار با مخاطبان قرار داده است .     

  توزیع کننده خودکار تماس (ACD)

ابزاری قدرتمند که از طریق تخصیص تماس ها به بهترین پاسخگو، بر اساس تنظیمات قابل پیکیربندی بهره وری را به حداکثر می رساند. این ابزار قابلیت مدیریت تمامی تماس های دریافتی از جمله تلفن، ایمیل، چت، پیامک را دارا می باشد.

  یکپارچه سازی تلفن و کامپیوتر (CTI )

InConcert Allegro قابلیت ادغام با بسیاری از برنامه های کاربردی را داراست و امکان دسترسی پاسخگویان به اطلاعات مربوطه را در هر لحظه فراهم می کند. همچنین امکان انتخاب مکانیزم ادغام مناسب با کمپین ها از طریق پنل ادمین فراهم می باشد.

  ثبت و مانیتورینگ تماس ها (CLM)

امکان ضبط تماس ها جهت کاربردهای مدیریتی و نظارتی و ارزیابی و رتبه بندی پاسخگویان.

  منشی محاوره ای( IVR)

منشی محاوره ای امکان تعامل مشتری با سیستم و بروز رسانی اطلاعات سیستم توسط مشتریان را بدون نیاز به اپراتورها فراهم می کند. منشی محاوره ای گزینه های مورد نظر و یا پیام صوتی از پیش ضبط شده را به طور هوشمند برای تماس گیرنده می خواند.

  Middleware(System Integration/SOA)

سیستم توان وارد کردن خود در فرآیند کسب و کار سازمان را دارد که سبب بهینه کردن ارتباطات بین سازمان و مشتریان می شود. نرم افزار با گنجاندن یک رابط میان افزار (Middleware) در ساختار خود قابلیت ادغام با اپلیکیشن های مختلف، سیستم های قدیمی (Legacy)و تبادل اطلاعات دارا می باشد.

  موتور شماره گیری (Dialing Engine)

موتوری برای برقراری تماس های خروجی به صورت هوشمند که می تواند با تعداد زیادی از مشتریان صرف نظر از کانال ارتباطی، در زمانی بسیار کوتاه ارتباط برقرار کند.جهت انجام این کار کافی است پایگاه داده مشتریان را وارد کنید.

  نظارت لحظه ای(Live Monitoring)

امکان سنجش متغیرهای زیرساختی کسب و کار در هر لحظه را فراهم می کند. هدف این بخش کنترل پیش گیرانه برای جلوگیری از ایجاد خدشه در روند سرویس دهی، و تحلیل سازمان جهت به هنگام سازی عملیات توسعه کسب و کار می باشد.

  (Reportگزارشات(

شامل بیش از 200 فرمت گزارش از پیش طراحی شده که امکان دسترسی آسان به تمامی اطلاعات آماری در ارتباط با بهره وری مرکز تماس و کیفیت سرویس ها را فراهم می کند.

   API

با استفاده از API های موجود می توانید اپلیکیشن های مورد نظر خود را بر روی پلت فرم InConcert به راحتی توسعه دهید و از این طریق نیاز های مختص سازمانتان را به طور کامل بر طرف نمایید.


  ادمین (Administrator)

کنسول ادمین نرم افزار InConcert Allegro مدیریت تمامی منابع مرکز تماس را از طریق رابط یکپارچه وب به صورت متمرکز میسر می سازد. همچنین امکان پیکربندی تنظیمات کمپین ها، مدیریت کاربران، پیکربندی الگوریتم های مسیریابی، پارامترهای شماره گیری و بسیاری قابلیت های دیگر وجود دارد.

  سوپروایزر (Supervisor)

ابزاری قدرتمند برای اعمال نظارت لحظه ای بر کار پاسخگویان. این ابزار اطلاعات آماری مربوطه را در نمایشکر ها و نمودار های قابل پیکربندی در نهایت سهولت به سوپروایزها ارائه می کند. این کنسول بطور کامل تحت وب می باشد، بنابراین شما می توانید از هر کجای دنیا تنها با استفاده از یک مرورگر وب بر کار هزاران پاسخگو نظارت کنید.

  پاسخگو (Agent)

کنسول متمرکز پاسخگو امکان رسیدگی به همه ارتباطات جاری در مرکز تماس را فراهم می کند. رابط کاربری این بخش با توجه به نوع تعامل جاری( چت، تلفن، ایمیل و ...) تغییر شکل میدهد تا به مناسب ترین شکل ممکن امکان برقراری تماس را فراهم کند .

  طراح جریان (Flow Designer)

ابزاری قدرتمند و شهودی جهت تولید و توسعه جریان های تماس و منشی محاوره ای به راحت ترین صورت ممکن. منطق صفر و یکی ساخت سریع اپلیکیشن های IVR را با استفاده از آیکون های نماینده اجزاء سبب می شود.

  طراح اسکریپت (Script Designer)

ابزاری گرافیکی و تطبیق پذیر برای توسعه حرفه ای اپلیکیشن های Front-End . این اپلیکیشن ها برای جمع آوری داده ها به کار می روند که سبب افزایش بهره وری از طریق جایگزین کردن اپلیکیشن های چند منظوره با تک منظوره می شوند.